شناسه خبر: 3114 منتشر شده در مورخ: 1394/5/22 ساعت: 21:58 گروه: لرستان  
مسوول سازمان بسیج رسانه سپاه ابوالفضل(ع) لرستان:

خبرنگاران تعهد و وظیفه شناسی را سرلوحه کار خود قرار دهند

خبرنگاران باید با تأسی از اهداف و آرمان‌های شهید صارمی صداقت، تعهد و وظیفه‌شناسی را سرلوحه حرفه خبری خود قرار داده و در این راستا بکوشند.

خبرنگاران تعهد و وظیفه شناسی را سرلوحه کار خود قرار دهند

به گزارش بسیج رسانه به نقل از فارس:

مسوول سازمان بسیج رسانه سژاه حضرت ابوالفضل (ع)  لرستان  در دیدار جمعی از اصحاب رسانه لرستان با خانواده شهدی صارمی در بروجرد عنوان کرد: استان لرستان به خود می‌بالد که شهدای والامقامی را در دامن خود پرورانده و تقدیم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

فریبرز حاتمی افزود: در حوزه رسانه اسلامی این نیاز احساس می‌شد که الگو و شخصیتی در تراز انقلاب اسلامی ایران و نظام جمهوری اسلامی وجود داشته باشد.

وی تصریح کرد: شهید محمود صارمی با شهادت مظلومانه خود این مهم را برای اصحاب قلم و رسانه رقم زده و آفرید.

مسوول بسیج رسانه لرستان اضافه کرد: جامعه خبر و اصحاب رسانه همواره خود را با محوریت شهید صارمی و اقتدا به رهبر و مولای خود مقام معظم رهبری تطبیق می‌دهند.

حاتمی اظهار داشت:: خبرنگاران باید با تأسی از اهداف و آرمان‌های شهید صارمی صداقت، تعهد و وظیفه‌شناسی را سرلوحه حرفه خبری خود قرار داده و در این راستا بکوشند.

وی با اشاره به دشواری‌های حرفه خبرنگاری خاطر نشان کرد: خبرنگاران فداکار لرستانی در طول سال با وجود برخی نواقص و کاستی‌های موجود در این راه تلاشی ستودنی دارند.

مسوول سازمان بسیج رسانه لرستان یادآور شد: خبرنگاران لرستانی همچون دیگر همکاران خود در جای جای ایران اسلامی علاوه بر اتکا به رسالت کاری خود که همان اطلاع‌رسانی و روشن‌گری افکار عمومی است، وجه تمایز ممتاز دیگری در مقایسه با برخی حوزه‌های خبری بیگانه و ایادی استعمار دارند که همانا دفاع از آرمان‌های انسانی و الهی، مبارزه با ظالم و دفاع از مظلوم است.

حاتمی شهید صارمی را مصداقی بی‌بدیل از این جامعه خبری متعهد معرفی کرد که تا آخرین لحظه حیات دنیوی از مجاهدت در اجرای بهینه وظایف خود دست برنداشته و سرانجام در این راه به لقاءالله پیوست.

وی عنوان کرد: مادر شهید صارمی افتخار بزرگ فرزندپروری این شهید والامقام را به خود اختصاص داده است.

حاتمی با اشاره به جایگاه رفیع خانواده‌های شهدا در جامعه تأکید کرد: تکریم پدران و مادران شهدا تکلیفی است که همگان باید به آن بالیده و خود را ملزم بدانند.

انتهای پیام/

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: خبرگزاری فارس شعبه لرستان
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0741 sec