شناسه خبر: 2864 منتشر شده در مورخ: 1394/4/14 ساعت: 17:34 گروه: استان ها  
معاون استاندار ایلام:

اهالی رسانه باید مداح حق و عدالت باشند

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: اهالی رسانه باید مداح حق و عدالت باشند.

به گزارش بسیج رسانه، حسین کلانتری در ضیافت اندیشه اصحاب رسانه استان که با همت بسیج رسانه استان ایلام و خانه مطبوعات ایلام تشکیل شد، اظهار داشت: اهالی رسانه باید مداح حقیقت باشند و آنچه که حق است بنویسند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: حق یک زمانی خود را در قالب نقد نمایان می‌کند و حتی گاهی خود را در قالب حمایت معرفی می‌کند، اهالی رسانه باید حق را بنویسند حال هر کسی دوست دارد و یا اینکه افراد دیگری از این حق‌نویسی نگران می‌شوند.

وی ادامه داد: رسانه‌ها قبل از انتشار هر موضوعی با کنکاش، زوایای موضوع مورد نظر را روشن کنند سپس به نگارش موضوع بپردازند، نقد با حذف تفاوت فراوان دارد رسانه‌ها باید دقت کنند تا در نقد عملکردها وارد موضوعاتی مانند خانواده و شخصیت فرد و ... نشوند.

این مقام مسئول اضافه کرد: رسانه باید آیینه مومن باشد و عیب‌های مسئول را بدون کم و زیاد مطرح کند و در راستای رفع این عیوب بکوشد تا مردم منتفع شوند.

کلانتری تصریح کرد: بیان ضعف‌ها با چشم‌پوشی نقاط مثبت دور از انصاف و عدالت است باید اهالی رسانه در کنار نقاط منفی به نقاط مثبت نیز اشاره کرده و در پایان راهکار لازم را برای ارائه نقص‌ها بیان کنند و تنها به اعلام نقاط منفی و ضعف نپردازند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با اشاره به عملکرد دولت تدبیر و امید در استان گفت: با بررسی اسناد موجود با وجود کاهش منابع تا یک ششم سال‌های گذشته اما 6 برابر سال‌های گذشته اعتبار اختصاص و جذب شده است.

وی ادامه داد: در این شرایط با انسجام مدیران و مدیریت ارشد استان این موفقیت حاصل شده اما به کاستی‌های موجود همچنان اعتقاد داشته و در راستای رفع آن در تلاش هستیم و در این راه هم نقایصی وجود دارد.

انتهای پیام/

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0421 sec