شناسه خبر: 2863 منتشر شده در مورخ: 1394/4/14 ساعت: 17:32 گروه: ایلام  
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام :

دشمن وارد جنگ نیابتی با ملت ایران شده است

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: دشمن وارد جنگ نیابتی با ملت ایران شده است.

به گزارش بسیج رسانه،  سردار سید صادق حسینی در ضیافت اندیشه اصحاب رسانه استان که به همت بسیج رسانه استان ایلام و خانه مطبوعات ایلام تشکیل شد، اظهار داشت: دشمن از طریق رسانه‌ها وارد جنگ روانی علیه ملت ما شده و نقش رسانه‌ها برای مقابله با این مشکلات بسیار با اهمیت است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: دشمنان از طریق رسانه به آسانی فرهنگ خود را منتقل و منتشر می‌کنند و در تلاش هستند که همیشه قدرت غالب باشند و نمونه آن در جنگ سرد برای همگان قابل رؤیت است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری طی ماه‌های گذشته ادامه داد: دشمن در تلاش است که جنگ نیابتی را به کنار مرزهای ما بکشاند، آمریکایی‌ها زمانی مستقیما از طریق نظامی وارد جنگ می‌شدند اما اکنون تغییر شیوه داده و کشورهای دیگر را وارد عرصه و میدان نبرد می‌کنند.

این فرمانده ارشد نظامی اضافه کرد: به عنوان مثال ورود تکفیری‌ها به جنگ با مسلمانان نمونه‌ای از این جنگ نیابتی است که گروه‌های تکفیری را علیه مسلمانان وادار به نبرد و مبارزه می‌کنند.

حسینی تصریح کرد: در کشورهای عراق و سوریه، افغانستان، فلسطین و ... نیز جنگ نیابتی به وجود آمده و دشمن در این راه وارد شده است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: دشمن، منافقین و تکفیری‌ها را علیه مسلمان بسیج کرده‌ است و این‌ها به نوعی پیاده‌نظام آمریکا علیه کشورمان هستند و وارد جنگ نیایتی شده‌اند و هدف اساسی و اصلی آنان تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی ادامه داد: رسانه‌ها می‌توانند با همدلی بیشتر و استفاده از ظرفیت یکدیگر به جنگ با دشمن بروند.

 

انتهای پیام

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0440 sec