شناسه خبر: 2819 منتشر شده در مورخ: 1394/4/11 ساعت: 11:56 گروه: ایلام  
رئیس سازمان بسیج رسانه ایلام:

ضیافت اندیشه رسانه در ایلام برپا می‌شود

رئیس سازمان بسیج رسانه ایلام گفت: ضیافت اندیشه رسانه در ایلام برپا می‌شود.

به گزارش بسیج رسانه،  غلامرضا علی‌محمدی در حاشیه نشست مشترک رئیس سازمان بسیج رسانه استان ایلام با هیئت رئیسه خانه مطبوعات استان ایلام اظهار داشت: با همکاری خانه مطبوعات استان ایلام ضیافت افطاری با عنوان ضیافت اندیشه اصحاب رسانه در ایلام برپا می‌شود.

 

وی ادامه داد: قرار است در این ویژه‌برنامه از آثار برتر مربوط به اربعین حسینی سال گذشته خبرنگاران و اصحاب قلم استان ایلام تجلیل شود.

 

علی‌محمدی اضافه کرد: این ویژه‌برنامه مشترک بین بسیج رسانه و خانه مطبوعات گامی در راستای هم‌اندیشی و هم‌افزایی بوده است که امیدواریم مورد توجه اصحاب رسانه استان ایلام قرار گیرد.

 

× هتل لاله ایلام میزبان اصحاب رسانه در ضیافت اندیشه می‌شود

 

رئیس شورای بسیج رسانه استان ایلام نیز گفت: ویژه برنامه ضیافت اندیشه ویژه اصحاب رسانه شنبه هفته آتی راس ساعت 7 عصر در محل هتل لاله ایلام برپا می‌شود.

 

پژمان مهدوی‌فر افزود: سعی شده این ویژه‌برنامه دارای مهمانان ویژه‌ای باشد و در این راستا از  فرماندهان ارشد سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام، استانداری و ... دعوت به عمل آمده است.

 

وی ادامه داد: ایراد سخنرانی، تریبون آزاد، معرفی آثار برتر و ... پذیرایی و افطار از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده برای این ویژه‌برنامه تحت عنوان ضیافت اندیشه اصحاب رسانه است.

 

این مسئول اضافه کرد: از طریق پیامک اصحاب رسانه به این ضیافت دعوت شده و بار دیگر در این مجال از همه اصحاب رسانه برای شرکت در این مراسم دعوت می‌شود.

انتهای پیام/

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0677 sec