شناسه خبر: 2518 منتشر شده در مورخ: 1394/3/12 ساعت: 00:57 گروه: آموزش و پژوهش  
مسئول مرکز تحقیقات و مطالعات علوم رسانه ای سازمان بسیج رسانه کشور :

رسانه امیدبخش در خط مقدم مقابله با جنگ نرم است

دبیر جشنواره انتخاب امید بخش‌ترین دستگاه‌های اجرایی با اشاره به‌ویژگی های لازم برای روابط عمومی‌ها گفت: روابط عمومی‌ها مخابره اخبار امیدبخش را مدنظر قرار دهند.

رسانه امیدبخش در خط مقدم مقابله با جنگ نرم است

به گزارش بسیج رسانه  به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، نوید کمالی در اولین نشست خبری نخستین جشنواره استانی انتخاب امیدبخش‌ترین دستگاه‌های اجرایی استان زنجان، با اشاره به شعار «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» گفت: سازمان بسیج رسانه بنا بر تکلیف خود برای نخستین‌بار با همکاری استانداری زنجان و با بهره‌گیری از گفتمان رهبر معظم انقلاب به عنوان یک شاخص و راهنما اقدام به برگزاری نخستین جشنواره استانی انتخاب امیدبخش‌ترین دستگاه‌های اجرایی کرده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از ابزارهای افزایش دلبستگی مردم به نظام و انقلاب، رسانه است، ادامه داد: رسانه‌ها با مقابله با جنگ‌نرم و خنثی کردن تلاش دشمنان در ایجاد فضای یاس و ناامیدی به دستاوردها و آینده کشور می‌توانند موجب افزایش همدلی و هم‌افزایی بیش ار پیش ملت و دولت شوند.

کمالی ادامه داد: بیش از 70 درصد دستگاه‌های اجرایی استان زنجان در این جشنواره شرکت کرده و در شش محور آن به رقابت پرداخته‌اند.

دبیر نخستین جشنواره استانی انتخاب امیدبخش‌ترین دستگاه‌های اجرایی استان زنجان خاطرنشان کرد: مدل انتخاب امیدبخش‌ترین دستگاه اجرایی نخستین‌بار با ابتکار سازمان بسیج رسانه و به صورت آزمایشی در خراسان‌رضوی اجرا شد، اما برای نخستین‌بار در کشور به صورت گسترده و در سطح استانی در زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، نخستین جشنواره انتخاب امیدبخش‌ترین دستگاه‌های اجرایی استان زنجان 10 خردادماه با حضور مسوولان کشوری و استانی در محل سالن اجتماعات استانداری زنجان برگزار  شد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: ایسنا
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 1.0816 sec