شناسه خبر: 2479 منتشر شده در مورخ: 1394/3/9 ساعت: 21:05 گروه: اخبار  
رئیس سازمان بسیج رسانه در گفت‌وگو با تسنیم عنوان کرد:

افزودن واحد درسی در دانشکده‌های خبر برای شناساندن شهدای رسانه

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور بر افزودن واحدهای درسی در دانشکده‌های خبر برای شناساندن شهدای رسانه تاکید کرد.

افزودن واحد درسی در دانشکده‌های خبر برای شناساندن شهدای رسانه

به گزارش بسیج رسانه مسعود بصیری در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص لزوم دیدار با خانواده‌ها شهدا به ویژه خانواده شهدای رسانه‌، اظهار داشت: در کشور ما روز خبرنگار مانند بسیاری از روزها با مناسبتی تعیین شده که روز خبرنگار به دلیل شهادت یکی از خبرنگاران و مقدس‌ترین معامله بشر با خدا یعنی شهادت نامگذاری شده است.

وی ادامه داد: این وظیفه ماست که در راهی حرکت کنیم که یک انسان عزیزترین نعمت یعنی نعمت حیات در راه آرمان را در آن از دست داده استخود فدا کرده است، شهادت بزرگترین آرمان شهدا در راه تعالی است، در حوزه خبر نیز از این دست انسان‌های برنده داریم و نکته مهم این است که آنها در رسانه ما جاویدان شده‌اند، اما گاهی اوقات به دلیل روزمرگی از آنها غافل می‌شویم.
رئیس سازمان بسیج رسانه همچنین گفت: باید توجه کنیم که خط‌‌مشی خبرنگار در تفکر تشیع با خط‌مشی که برای خبرنگاران دیگر وجود دارد متفاوت است، خبرنگاری در کشور ما یک رسالت است و برای اینکه خاطره شهدای رسانه را یادآوری کنیم باید به خانواده این عزیزان سر بزنیم، در این دیدارها متوجه می‌شویم که خانواده این عزیزان مشکل دنیایی و مادی را مطرح نمی‌کنند و فقط انتظار دارند که یادی از شهیدانشان شود.
وی افزود: آنها فقط می‌خواهند آرمان و یاد شهیدشان زنده بماند، ما گاهی اوقات در کش و قوس اخبار بی‌فایده گم می‌شویم در حالیکه چه آرمانی بالاتر از راه و تفکر شهدا. بسیج رسانه تلاش می‌کند هر ماه حداقل با خانواده چهار شهید رسانه دیدار کند، ما باید با اقداماتی از جمله نامگذاری‌ها، تبیین حرکت شهدا و اضافه کردن واحد درسی در دانشکده‌های خبر برای شناساندن شهدای رسانه، دین خود را به آنها ادا کنیم.
 
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7654 sec