شناسه خبر: 2456 منتشر شده در مورخ: 1394/3/8 ساعت: 00:48 گروه: آموزش و پژوهش  
معاونت تعلیم وتربیت آموزش سازمان بسیج رسانه کشور :

خط قرمز اصحاب رسانه ولی فقیه است

معاونت تعلیم وتربیت آموزش سازمان بسیج رسانه کشورگفت: ایجاد جریانهای سیاسی دو قطبی در رسانه ها کار ناردستی است و به جامعه خسارت وارد میکند.

خط قرمز اصحاب رسانه ولی فقیه است

به گزارش بسیج رسانه معاونت تعلیم وتربیت آموزش سازمان بسیج رسانه کشورگفت: ایجاد جریانهای سیاسی دو قطبی در رسانه ها کار ناردستی است و به جامعه خسارت وارد میکند.

حجت الاسلام ذکریا نیکویی معاونت تعلیم وتربیت آموزش سازمالن بسیج رسانه کشور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگاران گلستانی گفت: ما همه زیر پرچم ولایت هستیم نباید در فرد خاصی ذوب شویم زیرا جایگاهی که می ماند جایگاه ولایت است.

وی افزود: عنوان یک ملاک ما باید الگوی همه ما ولایت فقیه باشد و ذوب در ولایت شویم در این صورت جریانات کنار میرود و بدون هیچ تعصبی به موضوعات می پردازیم.

نیکویی با بیان این نکته که خط قرمز ما ولایت فقیه است خاطر نشان کرد: ولایت فیقه خط قرمز ماست و هرکسی از این خط عبور کند در چارچوب نظام نیست و حتی ممکن است به نظام خیانت کند.

وی با اشاره به  اشتباهاتی که به خاطر جریان سازی های سیاسی نادرست در جامعه رخ میدهد تصریح کرد: در نگاه به مسائل باید ببینیم مقام معظم رهبری (مدظله العالی) روی مسائل چه دیدگاهی دارند و بر مبنای همان حرکت کنیم نه سلیقه ای و کورکورانه، زیرا در غیر این صورت دچار اشتباه خواهیم شد.

معاونت تعلیم وتربیت آموزش سازمان بسیج رسانه کشور تأکید کرد: همه باید در یک سنگر حرکت کنیم و زیر پرچم ولایت حرف واحد بزنیم پس اختلافات بی دلیل و منطق و سلیقه ای معنا ندارد .

وی در پایان با بیان اینکه  سازمان بسیج رسانه قصد دارد همدلی و همزبانی را در رسانه های مختلف گسترش دهد گفت:  یکی از وظابف ما تعلیم وتربیت با صبرو حوصله است تا بتوانیم آرمانهای والای نظام که همان آرمانهای ولایت فقیه است را محقق سازیم وگام داشتن در این مسیر بدون سختی نیست و قصد داریم با ایجاد معاونت تعلیم و تربیت در بسیج رسانه استانها و با ایجاد تالار گفتگو و انجمن هایی، خبرنگاران را از هر طیف سیاسی دور هم جمع کنیم تا بخاطر اشتراکات اصلی و اساسی در فضایی صمیمی تعامل برقرار کنیم.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: راه دانا
نظرات بینندگان
معاونت تربیت و آموزش بسیج رسانه مازندران 1394/5/24 - 10:22
rateup1
ratedown0
پاسخ
comment سلام از گفته های شما استفاده کردیم...منتظر ابلاغیه کلی برای تربیت و اموزش و تشکیل تالار گفتگو هستیم
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0284 sec