شناسه خبر: 2294 منتشر شده در مورخ: 1394/2/27 ساعت: 11:40 گروه: کرمانشاه  
کرمانشاه امروز حال و هوای خیبری داشت

بدرقه شهید گمنامی از دیار لاله‌های جنوب

پیکر مطهر شهید گمنامی که در عملیات خیبر و در جزیره مجنون به شهادت رسیده بود امروز بر روی دستان کرمانشاهیان شهیدپرور تشییع شد.

بدرقه شهید گمنامی از دیار لاله‌های جنوب

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه استان کرمانشاه ؛ بوی پیراهن یوسف می‌آمد؛ در دل شهر کرمانشاه همهمه‌ای بود، میهمانی از دیار لاله‌های جنوب به سرای دلاوران قدم گذاشته بود.

 

گمنام و بی‌پلاک بود، اما انگار همه می‌شناختندش؛ از هر قشری برای استقبالش آمده بودند، از مادری که هنوز چشم‌انتظار بود تا یکبار دیگر فرزند مفقودالاثرش را در آغوش بکشد تا فرزندی که چشم‌های نگرانش دنبال تابوت شهید گمنام می‌دوید تا شاید در بی‌نشانیش نشانی از پدرش پیدا کند و سرش را بر تابوتش بگذارد و بگوید سال‌های دوری سرآمد.

 

پرستوی مهاجر و یادگاری از عملیات خیبر که پلاکش را روزی، جایی جا گذاشته بود، امروز میهمان یا شاید هم میزبان کرمانشاهیان شهیدپرور بود، او آمده بود تا از یک سفر خونین و عشق‌بازی در جزیره مجنون که در همان جا دل عاشقی را به دریا زده بود برایمان بگوید.

 

شهید 30 ساله‌ای که در اوج جوانیش به میدان عشق رفته و دلداده و پا در رکاب رهبر و سیدش برای دفاع از کیان این آب و خاک مردانه ایستاد. امروز در میان این همه اضطراب اسیران دنیایی‌، چقدر آرام بود چون سال‌ها پیش به دنیا پشت پا زده بود.

 

پیکر پاک این شهید گمنام امروز و بعد از سال‌ها در محوطه سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه آرام گرفت تا این بار در میدانی دیگر برای هم‌رزمان سپاهی‌اش روحیه مضاعفی باشد.

 

بر اساس این گزارش، در مراسم تشییع پیکر این شهید بزرگوار، سردار محمدنظر عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف، سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه، فرماندهان نظامی و انتظامی استان، استاندار و فرماندار کرمانشاه، برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی، خانواده‌های معظم شهدا و جمعی از بسیجیان حضور داشتند.

 

حال
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: خبرگزاری فارس - کرمانشاه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7241 sec