شناسه خبر: 18500 منتشر شده در مورخ: 1396/9/6 ساعت: 13:44 گروه: سمنان  

بسیج متعلق به جناح خاصی نیست

حفظ خوشنامی بسیج از اوجب واجبات است و هر کس به اندازه خودش باید این خوشنامی را حفظ کند

بسیج متعلق به جناح خاصی نیست

به گزارش بسیج رسانهآیت الله سیدمحمد شاهچراغی در دیداری که اعضای ستاد هفته بسیج استان سمنان از جمله حجتالاسلام والمسلمین غلامرضا قندهاری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان سمنان، علی خالقیان معاون هماهنگ کننده سپاه استان سمنان و رؤسای اقشار 22 گانه بسیج با ایشان در دفترشان داشتند، ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج اظهار داشت: امام خمینی(ره) نهاد مقدس بسیج را تأسیس کردند، ایشان آینده نگر بودند و با توفیقات الهی سخن می گفتند.

وی افزود: باید سجده شکر به جای آوریم که جمهوری اسلامی ایران این همه نعمت در اختیار ما قرار داده است و ما غرق در نعمتیم. نماینده ولی فقیه در استان سمنان بیان داشت: بسیج شجره طیبه پرثمری است که در جمهوری اسلامی ایران نامش گُل کرده است.

آیت الله شاهچراغی افزود: یاران رسول گرامی اسلام(ص) همگی بسیجی بودند و عمار، یاسر، سلمان و ... همگی بسیجی بودند و باید گفت بسیج از صدر اسلام بوده است و در طول زمان ها جریان داشته است و امروز هم یاران امام زمان(عج) همین بسیجیان هستند.

وی با تأکید بر تقویت معنویت در بسیجیان، اظهار داشت: برنده ترین سلاح معنویت است و باید به دیگر عبارت گفت اگر معنویت نبود همه سلاح ها اگر در دستان سردار سلیمانی بود نمی توانست برداعش پیروز شود.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان بیان کرد: بسیجی باید به نمازش اهمیت دهد و نمازی با طهارت کامل بخواند.

آیت الله شاهچراغی، سپاه و بسیج را خوشنام معرفی کرد و گفت: این خوشنامی از ایثار و خدمت به خلق خداست و از حضور در همه صحنه ها کسب شده است.

وی ادامه داد: حفظ خوشنامی بسیج از اوجب واجبات است و هر کس به اندازه خودش باید این خوشنامی را حفظ کند. ***بسیج متعلق به جناح خاصی نیست

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0969 sec