شناسه خبر: 18431 منتشر شده در مورخ: 1396/8/30 ساعت: 08:40 گروه: اخبار  
دیدار با خانواده شهدا به مناسبت هفته بسیج/1

شهید محمدی نماز شبش هرگز ترک نشد/ فقرا را بسیار دوست داشت

خواهر شهید "قاسم محمدی" گفت: برادرم هرگز نماز شبش را ترک نمیکرد.

شهید محمدی نماز شبش هرگز ترک نشد/ فقرا را بسیار دوست داشت

 

به گزارش بسیج رسانه، به مناسبت هفته بسیج سازمان بسیج رسانه در دیداری صمیمانه با خانواده شهید قاسم محمدی که از شهدای رسانه است از مقام ارزشمند شهدا قدردانی نمود.

 

در این که با حضور حجت الاسلام و المسلمین ذکریا نکویی معاون آموزش و تربیت سازمان بسیج رسانه کشور صورت پذیرفت در خصوص از خود گذشتگی شهید روحیات بسیجی شهید صحبت شد.

شهید محمدی درسال 1359، در خانوده ای کاملا مذهبی و پرجمعیت متولد شد . ایشان در دوران نوجوانی مشغول به خدمت در بسیج مستضعفین بوده است . و بعد از مدتی طی تحصیل در دانشکده افسری به استخدام ارتش جمهوری اسلامی  درآمده و در واحد عقیدتی سیاسی ارتش بعنوان تهیه کننده برنامه های فرهنگی و مذهبی ارتش مشغول به خدمت شدند .

در پانزدهم آذرماه 1384 ، شهید قاسم محمدی در سن 25سالگی  بر اثر سقوط هواپیمای مسافربری سی 130 ، به در جه رفیع شهادت نائل شدند .

به گفته خواهر شهید، شهید محمدی به نماز شبش بسیار اهمیت میداد به یاد ندارم نماز شبش ترک شده باشد. ایشان بسیار بخشنده و مهربان بودند و برای رفاه حال مستمندان تمام تلاش خود را میکردند، در اردوهای جهادی حضوری مستمر  و موثر داشته است و رابطه ای عاطفی و صمیمی با فقرا داشتند .

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.5891 sec