شناسه خبر: 18430 منتشر شده در مورخ: 1396/8/30 ساعت: 08:19 گروه: خراسان رضوی  
فرمانده سپاه امام رضا(ع) در نشست خبری هفته بسیج:

جشنواره «ابوذر» از بزرگترین جشنواره‌های استان در مشهد برگزار می‌شود/ رفع مشکلات با مشارکت اصحاب رسانه و مردم

فرمانده سپاه امام رضا علیه‌السلام از برگزاری جشنواره «ابوذر» به‌عنوان یکی از بزرگترین جشنواره‌های استان با مشارکت اصحاب رسانه و مردم در زمینه رفع مشکلات موجود در جامعه خبر داد.

جشنواره «ابوذر» از بزرگترین جشنواره‌های استان در مشهد برگزار می‌شود/ رفع مشکلات با مشارکت اصحاب رسانه و مردم

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی، سردار یعقوب‌علی نظری در نشست خبری هفته بسیج با بیان اینکه از 29 آبان تا 5 آذر برنامه‌های هفته بسیج اجرایی می‌شود، اظهار کرد: بسیج مظهر مردم‌سالاری دینی در همه حوزه‌هاست یعنی بروز و ظهور مردم در همه عرصه‌هاست. شعاری که امسال بنا به فرمایش مقام معظم رهبری برای هفته بسیج انتخاب شده عبارت است از" بسیج مظهر مردم‌سالاری دینی است".

وی تصریح کرد: روز دوشنبه 29 آبان ماه‌روز بسیج، اقتصاد مقاومتی و سازندگی، سه شنبه 30 آبان روز بسیج، محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی، چهارشنبه اول آذر روز بسیج ،اعتلای فرهنگی و اجتماعی، پنج شنبه دوم آذر روز بسیج ، اندیشه ورزی و تولید علم، جمعه سوم آذر روز بسیج و ولایت مداری، شنبه چهارم آذر روز بسیج، دولت مقاومت و استکبارستیزی و یکشنبه پنجم آذر  روز بسیج، جهاد کبیر و عمل انقلابی نام‌گذاری شده است.

فرمانده سپاه امام رضا علیه‌السلام گفت: در هفته بسیج حداقل 500 پروژه سازندگی در حوزه‌های مختلف به بهره‌برداری خواهد رسید. پروژه‌های محرومیت‌زدایی توسط بسیج سازندگی استان وخیران و گروه‌های جهادی انجام می‌شود که برای مثال می‌توان به کمک خیری در شهرستان کلات به مبلغ 240 میلیون تومان برای ساخت و مرمت خانه‌های محرومان اشاره کرد.

سردار نظری درخصوص برگزاری جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» نیز گفت: این جشنواره به‌عنوان یکی از بزرگترین جشنواره‌های استان؛ از روز شنبه چهارم آذرماه، این جشنواره رسماً کار خود را آغاز خواهد کرد و این جشنواره در حوزه‌های مختلفی نظیر محیط‌زیست و سواد رسانه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این جشنواره از آحاد مردم خواسته‌شده تا برنامه‌های خود را ارائه دهند. در این جشنواره مردم نظرات و برنامه‌های خود را برای حل مشکلات جامعه بیان می‌کنند و جوایزی برای افراد برگزیده در نظر گرفته‌شده است. همچنین در صورت اجرایی بودن، ایده عنوان‌شده به طرح تبدیل می‌شود.

فرمانده سپاه امام رضا علیه‌السلام افزود: جشنواره رسانه‌ای ابوذر با هدف شناسایی توانایی و توانمندسازی خبرنگاران استان، تقویت روحیه خودباوری، ارتقای دانش و سواد رسانه‌ای، ایجاد هم‌افزایی و ارتباط بین اصحاب رسانه استان و تلاش برای ارتقای جایگاه قلم در استان برگزار می‌شود.

نظری اظهار کرد: پس از بررسی و داوری آثار دریافت شده، در روز هفتم دی‌ماه 96، آثار برتر در هر محور معرفی و جایزه ویژه جشنواره ابوذر به برگزیدگان اهدا می‌شود.

انتهای پیام/
 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0410 sec